Apžvalga/ MAC select cover-up maskuoklis

Labas! Šiandien noriu pakalbėti apie mac select cover-up maskuoklį! Pirmiausia pažiūrėkime, ką apie produktą sako gamintojai :

Visų tipų odai.
Naudokite bet kuriose veido ar kūno vietose, kaip skystą odos maskuojamąją priemonę. Padengia vidutinio maskavimo matiniu sluoksniu, kuris yra be tekstūros ir faktiškai nepastebimas. Pigmentai pašviesina tamsias vietas, pašalina dėmes ir iškart išlygina odos atspalvį, veido spalva atrodo nepriekaištinga.

Kaina 20,95€
Talpa 10mlTiesą sakant, esu labai sužavėta šiuo maskuokliu! Jo tekstūra tiršta, todėl reikia tik mažo lašiuko paakių maskavimui. Puikiai sulygina odos spalvą, visiškai neatrodo, kad būtų kažkas užtepta. Maskuoklio finish'as matinis, todėl jo ne tik nebūtina fiksuoti, bet ir neužfiksavus puikiai laikosi ir nesubėga į paakių raukšleles! Jį galima tepti ir prieš krempudrą, ir po, nors veidas atrodo gražiai ir tik su juo. Maskuoja vidutiniškai, bet galima pasluoksniuoti ir maskavimas bus didesnis + nesimato užteptų sluoksnių. Kol kas vienintelis minusas - maskuoklis be galo greitai džiūsta, todėl reikia iškart išsklaidyti kempinėle ar šepetėliu, nes kitaip liks baltas plėmas. Manau, kad gauname tikrai daug produkto (kaip maskuokliui) ir jis neišsinaudos labai greitai, todėl tikrai verta sumokėti daugiau. 

Štai, kokio lašiuko reikia, norint užmaskuoti paakius ir kelis spuogelius:O čia, kaip atrodo paakiai be maskuoklio ir su maskuokliu:
Pliusai:
 • Gerai maskuoja
 • Labai patogi pakuotė, nes galima išsispausti produkto tiek, kiek reikia ir sunaudoti iki galo.
 • Atrodo natūraliai ir gražiai
 • Matinis finish'as, todėl nereikia papildomai fiksuoti
 • Nesubėga į raukšleles
 • Gerai išlieka ant veido

Minusai:
 • Labai greitai džiūsta, todėl reikia iškart sklaidyti
 • Lietuvoje ganėtinai siauras atspalvių pasirinkimas, todėl spalva gali neatitikti pilnai
Man tikrai be galo patiko šis mac select cover-up maskuoklis. Rekomenduoju!

Komentarai

 1. Iš tikrųjų labai sudomino šis maskuoklis, bet pati pirkt už tokią kainą nelabai norėčiau. Gal kada nors ir nusipirkčiau, jei būtų kokia nors akcija ar susitaupyčiau pinigų būtent šiai priemonei. Bet dabar nepirkčiau, nes kaip ir minėjau, kaina nelabai tenkina. Nors priemonė sudomino ir norėčiau išbandyt. :)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai