Apžvalga/ Morkų sviesto veido valiklis

Blogai nuvalytas makiažas ir nešvarumai kemša poras, dėl to oda negali kvėpuoti, todėl tinkamas odos valymas yra labai svarbus. Žinoma, reikia ne tik gerai nuvalyti, bet ir išsirinkti produktą, kurio sudėtis būtų perskaitoma ir suprantama. Apie tokį valiklį noriu Jums šiandien papasakoti.

Tikriausiai dauguma Jūsų jau žinote patį populiariausią The Organic Pharmacy valiklį - "Carrot butter cleanser".  Tai kuom gi jis toks ypatingas? Pirmiausia, šis morkų sviesto valiklis yra 99,9% organiškas, sudėtyje turintis įvairiausių žolelių ir aliejų - rozmarinai, morkos, taukmedžio sviestas, ramunėlės, levandos, kokosų aliejus... Taip pat valiklis be konservantų, dažiklių ar kvapiklių. Na, ar jau sužavėjo? 


"Carrot butter cleanser" naudoti paprasta, tereikia užtepti produkto ant sausos odos, pamasažuoti ir leisti ištirpti visiems nešvarumams ir makiažui. Po to viską nuvalyti šiltame vandenyje suvilgyta ekologiškos medvilnės servetėle. 


Gamintojai sako, kad "carrot butter cleanser" nuvalo nešvarumus ir net akių makiažą. Taip, veido makiažą nuvalė puikiai, bet tušą buvo ganėtinai sunku nuvalyti (ir paskui dar sunkiau išplauti medvilnės servetėlę), todėl aš, pirmiausia, nusivalyčiau visą makiažą su miceliniu vandeniu, ir tik tada pašalinčiau likusius nešvarumus ir makiažo likučius su morkų sviesto valikliu. "Carrot butter cleanser" sudėtyje esantys organiški ingredientai valo, drėkina, ramina ir švelnina odą, todėl po visos valymo procedūros oda minkšta, švelni ir švytinti! Beje, valiklio kvapas ganėtinai intensyvus, todėl gali patikti ne visiems, bet man jis netrukdo ir netgi patinka:) 
Na ir paskutinis pliusas - The Organic Pharmacy netestuoja savo kosmetikos ant gyvūnų:)


Tokio gėrio kaina nemaža – 52€. Bet valiklis naudojasi taupiai, tad užteks ilgam. 

Apibendrinant, tikrai rekomenduoju morkų sviesto valiklį, nes jo sudėtis puiki, gerai nuvalo veido makiažą ir nešvarumus, oda lieka švelni ir natūraliai švytinti. 

Įsigyti galite www.biovaistine.lt

Gal Jūs irgi jau išbandėte šį valiklį? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose:)
Komentarai

Populiarūs įrašai