Kosmetikos apžvalga/ BeYu strobe&define paletė

Sveikos! Kaip jums vasara? Nes aš tai nesu labai patenkinta ja:') O kas geriau praskaidrintų nuotaiką, negu nauja kosmetika? Šiandien būtent apie ją ir kalbėsiu. Buvau išrinkta grimo kambario birželio mėnesio kosmetikos vertintoja ir jie man atsiuntė visą dėžutę įvairių kosmetikos priemonių! Priemones išbandžiau ir dabar savo nuomone noriu pasidalinti su jumis, tikiuosi bus naudinga ir įdomu ;)

Šiame įraše kalbėsiu tik apie pirmąją priemonę - BeYu strobe&define paletę, kurią sudaro matinės kontūravimo ir šviesinimo spalvos, skaistalai ir highlighteris. Paletės kaina 15,50€, o kieviena spalva sveria 3,8g, todėl gauname nemažai produkto už gerą kainą. Visos spalvos yra vienoje pakuotėje, todėl patogu turėti tokią paletę kosmetinėje. Tačiau ši paletė galima tik vienos spalvos, tai reiškias nėra daugiau atspalvių-tamsesnių ar šviesesnių, todėl ji netiks labai šviesios ar tamsios odos merginoms.
Paletės viduje yra parodyta ir parašyta, kur naudoti kiekvieną spalvą, kas, mano nuomone, yra labai šaunu merginoms, kurios dažosi retai. O paletės apačioje yra aprašyta kiekvienos spalvos sudėtis.


Pradėkime nuo kontūravimo spalvos. Ji gražiai sklaidosi ir yra geros pigmentacijos, bet užtepus, turi švelnų oranžinį atspalvį, todėl šią spalvą rinkčiausi vasaros laikotarpiu, kai oda yra įdegusi. Bet ant skruostikaulių tikrai atrodo gražiai.

Kita yra matinė "highlight'inimo" spalva. Skirta pašviesinti paakių ir kaktos zonas. Man ji labai puiki, geros pigmentacijos, todėl nereikia daug produkto. Spalva nėra labai labai šviesi, todėl tikrai šviesios odos savininkėms, ji bus per tamsi(išbandyta). Bet mano odos spalvai ji puikiai tinka, atrodo labai gražiai, natūraliai. 

Treti yra skaistalai. Spalva graži, bet truputį biri. Kol kas kaip ir visos paletės spalvos gerai pigmentuota, bet man asmeniškai ganėtinai sunkiai sklaidosi. Gal blogas šepetėlis, bet atrodo kaip uždėsi, taip ir liks toks plėmas, todėl reikia įdėti daugiau darbo sklaidant.

Ir ketvirta - highlighteris. Gražios švelniai šampaninės/gelsvos spalvos, pasižymintis nebloga pigmentacija, bet labai birus(prabraukus su šepetėliu atsiranda daug nuobirų(fallout). Bet man labai patinka, kad jis, užteptas ant skruosto, žėri visas, o ne atskirais blizgučiais. Mano nuomone, tai atrodo natūraliau ir gražiau, bet čia jau pagal skonį;) 

Apibendrinus, šią paletę vertinu tikrai labai gerai, nes tiko mano odos spalvai, yra geros pigmentacijos, visos veido sculpting priemonės yra vienoje vietoje ir už gerą kainą. 8/10

Pridedu swatch'ą ant rankos ir keletą nuotraukų, kaip atrodo ant veido. Tikiuosi buvo naudinga ir įdomu. Iki kito karto!<3
instagram: ausryy
El. paštas : ausryyk@gmail.com

Komentarai

Populiarūs įrašai