Apžvalga / ARTDECO

Labai mėgstu dažytis ir išbandyti naujus produktus. Todėl šiandien pakalbėsiu apie dekoratyvinę kosmetiką. Nors artdeco siuntinukas mane pasiekė jau seniai, bet tik dabar prisėdau aprašyti priemones, kas man patiko ir kas nelabai. Tad kviečiu paskaityti:)

High precision liquid liner 01

Kol kas geriausias mano bandytas akių apvadas! Itin plona plunksnelė leidžia nupiešti labai tikslią, precizišką liniją. Eyeliner'is intensyvios juodos spalvos ir ilgai išliekantis! Taip pat, šis artedeco akių apvadas be jokių aromatinių medžiagų, tai tikrai niekam netrukdys kažkoks kvapas. Žodžiu, 10 balų, įsimylėjau iš karto!
Kaina:18,49€Hypnotic blossom mat lip powder (spalva 25 "lovely blossom")

Taisyklingas lūpų kontūras nebemadingas šiais metais, tad jei norit būti madingos, jūsų kosmetinėje privalo būti lūpų pudra! Ši nauja artdeco lūpų pudra dengiasi labai paprastai, tereikia porą kartų įtapšnoti kempinėlę į dangtelį (jame supresuota visa pudra) ir tepti ant lūpų. Lūpos atrodo matinės, bet labai natūraliai (neatrodo, kad būtų pritepta daug produkto).
Man visiškai nesausino lūpų ir nesijautė, kad kažkas būtų užtepta ant jų. Pavalgius pudra šiek tiek nusitrina, spalva būna nebetokia intensyvi, bet šiaip ant lūpų išsilaiko gerai. Tikrai faina priemonė.
Kaina : 13,49€COLOR&CARE tušas

Tušas toms, kurios nemėgsta didelių ir storų tušo šepetėlių. Tušo šepetėlis labai plonas, guminiai šereliai maži ir tik vienoje šepetėlio pusėje. Šepetėlis tobulai atskiria visas blakstienas ir padažo nuo šaknų iki galiukų. Tušas maitina blakstienas kiekvieną kartą pasitepant, nes yra praturtintas alijošiumi, jojoba, argano bei kokosų ekstraktais. Blakstienas padažo gražiai ir šiek tiek užriečia. Gamintojai sako, kad šis tušas apsaugo blakstienas nuo lūžinėjimų ir skatina augima, bet to nepastebėjau, nes mano natūralios blakstienos pakankamai ilgos. Vienas minusas - ištraukus šepetėlį iš tubelės, kartu išsitraukia labai didelis tušo perteklius, kurį reikia nuvalinėti, kad blakstienos neatrodytų kaip voro kojos. Dėl to viskas išsitepa tušu ir neatrodo tvarkingai. Bet šiaip padažo gražiai.
Kaina : 14:49€

Nuvalius pertekliųŠiuos ir kitus artdeco produktus galite rasti parduotuvėse kristiana, douglas, kosmada. 

          
  Tikiuosi buvo naudinga, iki :)


Komentarai

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai