Apžvalga/ NEUMA plaukų šampūnas ir kondicionierius

Surasti gerą plaukų šampūną ir kondicionierių ne visada yra lengva užduotis. Norisi ne tik, kad gerai išplautų plaukus, bet ir geros sudėties. Šiandien Jums papasakosiu apie NEUMA šampūną ir kondicionierių iš klipshop.lt, kurių sudėtyje nėra sintetinių kvapų, sulfatų, parabenų, glitimų, kancerogenų ir daug kitų, aplinką teršiančių medžiagų. Na, o jeigu domina ar jie tikrai gerai veikia, skaitykite toliau ;)


Visų pirma, tiek šampūno, tiek kondicionieriaus pakuotės yra vienodos, gražios mėlynos spalvos ir labai patogios laikyti rankoje. Produktas išbėga pro kamštelį. Šampūno kvapas toks visiškai ne šampūniškas, net nežinau, ką jis primena.
Šampūno reikia labai mažai, nes jis puikiai putoja. Šampūnas išplauna visus nešvarumus, dulkes, aliejukus, lakų likučius, bet nuo to plaukai pasidaro kieti ir šiurkštūs. O tada situaciją išgelbėja NEUMA kondicionierius, nuo kurio plaukai suminkštėja, pasidaro švelnūs ir žvilgantys. Tiesiog wow. Taip pat šis NEUMA kondicionierius išlaiko plaukų spalvą, apsaugo nuo UV spindulių ir nuo išorinės drėgmės.

Kadangi mano galvos oda yra labai jautri, nuo daugelio išbandytų šampūnų atsiranda pleiskanų. Deja, šis neuma šampūnas nebuvo išimtis. Jį išbandžiau porą kartų, bet visus kartus pleiskanų buvo labai daug, todėl nusprendžiau jo nebenaudoti.
Bet mano mamai, kurios plaukai dažyti, šis šampūnas puikiai tiko. 

Pridedu šampūno ir kondicionieriaus sudėtis:


 


Taip pat norėčiau pridurti, kad NEUMA gaminiai visiškai veganiški ir netestuojami ant gyvūnų.


Dėl daug pleiskanų, bijau rekomenduoti šį NEUMA šampūną, bet mano mama juo tikrai labai džiaugiasi. Jeigu jūsų galvos oda nejautri, nereaguoja į skirtingus šampūnus - tikrai išbandykite.

Šampūno kaina 28,60€ 
Kondicionieriaus kaina 28,60€ 
Šiuos ir kitus NEUMA produktus rasite www.klipshop.lt


Komentarai

Populiarūs įrašai