AROMA GOLD/ 5 makiažo #WhyNot

Na, ar daug kartų per šią vasarą pasakėte "kodėl gi ne"? Jeigu taip, tai labai Jus sveikinu, o jeigu ne, tai KODĖL GI NEPRADĖJUS to sakyti? Galima pradėti nuo paprastų dalykų - kodėl gi nepasidalinus kava su draugu? Kodėl gi neišėjus į lauką per lietų ir nepašokinėjus per balas? Kodėl gi nepadainavus iš visos gerklės su drauge? Garantuoju, kad gyvenimas pasidarys daug gražesnis ir smagesnis, kai pradėsite sakyti why not!
Na, o apie tai kalbu, nes aromagold 3in1 kava man atsiuntė nerealų why not lifestyle kit'ą, kuris skatina sakyti kodėl gi ne! Tikiuosi, jis man padės paįvairinti ir praskaidrinti gyvenimą;) 
Kadangi mieliau rašau apie grožį, kosmetiką ir pan., tai noriu jums pateikti 5 makiažo WHY NOT, kuriuos tikrai turėtumėte išmėginti, kol dar nesibaigė vasara!


  • SPALVOTOS BLAKSTIENOS
Spalvotos blakstienos labai pagyvina makiažą! Tai gali būti puikus akcentas einant į vakarėlį, festivalį ar į kokią šventę. Jeigu nedrįstat būti su labai dėmesį atkreipiančiomis blakstienomis, galit pradėti nuo tamsių spalvų - mėlynos, violetinės, žalios. Bet jeigu norit išsiskirti iš minios, pamėginkit geltonas, baltas, spalvotas ar netgi ombre blakstienas! Šiuo metu mac išleido daug spalvotų tušų, o jeigu ieškot pigesnio varianto, nyx irgi turi įvairių spalvų blakstienų tušų;) 


(nuotraukos iš nyx ir mac instagram)
  • SPALVOTI AKIŲ PRAVEDIMAI
Spalvotų blakstienų jums per mažai? Pamėginkite spalvotą eyeliner'į! Bet kokį makiažą iškart pavers žaismingesniu ir smagesniu, nuotaiką praskaidrins ir tikrai liksite pastebėta! O jeigu norite dar labiau paįvairinti savo makiažą - priklijuokite blizgučių ant pravedimo ;) Spalvotų eyeliner'ių turi daug firmų - nyx, makeup forever, mac, Kiko, Urban Decay, smashbox... Tikrai turėsite iš ko rinktis ;)

 (nuotraukos iš mac, nyx ir makeup forever instagram)
  • SPALVOTOS LŪPOS
Spalvotos lūpos nebėra jau tokia retenybė, bet jeigu dar vis neišbandėte  - tai kodėl gi nepabandžius? Lūpoms rinkites spalvas, kurios tiktų prie jūsų odos spalvos, pvz. jeigu esate tamsesnės odos, nesirinkite labai šviesų spalvų - atrodysite kaip lavonas:D. Tikrai labai rekomenduoju išbandyti spalvotas lūpas - mėlynas, žalias, geltonas, violetines, juodas, spalvotas ar su blizgučiais! Išlaisvinkite savo fantaziją ;) O įvairių spalvų lūpdažių taip pat turi daug firmų - nyx, mac, make up forever, smashbox... Tereikia tik nueiti ir išsirinkti ;)

(nuotraukos iš nyx instagram)

  • TAŠKIUKŲ MAKIAŽAS (DOT MAKEUP)
Įvairiais taškiukais išmarginti akių vokai arba pravedimai nėra labai naujas trendas, bet puikiai tiks vasarą arba einant į festivalį!  Gražiausiai atrodys, jeigu su veido makiažu nepersistengsite ir išryškinsite savo akis su taškiukais;) jeigu norit labai minimalistinio įvaizdžio, galite nupiešti rutuliuką po apatinėmis blakstienomis, bet jeigu jums patinka eksperimentuoti, tai vietoj šešėlių arba eyeliner'io tiesiog pripirškite įvairaus dydžio taškiukų ;) o juos nupiešti laisvai galite su spalvotais eyeliner'iais arba panaudoti nagų dailės įrankius ;) nebijokite eksperimentuoti!(nuotrakos iš makeup forever, larsamoto, azraelia ir g_henny92  instagram)
  • NO MAKEUP
Juk vasara geriausias makiažas - jokio makiažo! Leiskit savo odai pailsėti ir pakvėpuoti. Juk iš tikrųjų esam tokios gražios ir be jokio makiažo. Atsikėlus ryte tarkite sau "kodėl gi ne?" ir išeikite į miestą nepasidažiusios, natūraliai gražios ;) 

Visus šiuos makiažo "why not" galite maišyti. Neribokite savo fantazijos ;)

Galbūt jau ką nors išbandėte? O gal turite daugiau makiažo "why not"? Pasidalinkite idėjomis komentaruose :)


Komentarai

Populiarūs įrašai