5 PATIEKALAI SU SAUSAIS PUSRYČIAIS

Sausi pusryčiai yra vieni iš paprasčiausiai pagaminamų pusryčių. Įsipili dribsnių, pieno, pagardini džiovintais vaisiais ir viskas! Bet ką gi galima daugiau pagaminti iš dribsnių? Jeigu norite sužinoti, skaitykite toliau ;)
  1. SAUSAINIAI

Tikriausiai dauguma Jūsų jau žinote šį labai lengvą ir skanų užkandį, bet jeigu ne, tai pasidalinsiu receptu;)

Reikės:
500g dribsnių (pvz „AHA“ medaus žiedelių)
1 indelio sutirštinto kondensuoto pieno
Džiovintų vaisių ar riešutų (labai labai tinka džiovintos spanguolės ir saulėgrąžos!)

Visus produktus sumaišome ir po šaukštą dedame ant skardos. Įdedame į 190C įkaitintą orkaitę, kepam 7-10min. Išėmus iš orkaitės leidžiam atvėsti ir skanaujam! Paprasta, greita ir skanu ;)

  1. BATONĖLIAI

Nelabai sveikas užkandis, bet puikus, kai norisi kažko saldaus ir greitai pagaminamo.

Reikės:
3 stiklinių dribsnių (pvz. „AHA“ medaus žiedelių, kviečių su medumi, kakavinių kriauklelių ar trijų skonių)
Pakelio zefyrų
80g sviesto

Puode išlydome sviestą. Į sviestą suberiame zefyrus ir ant nedidelės temperatūros šildome ir lydome. Kai išsilydo zefyrai, beriame dribsnius ir viską išmaišome. Gautą masę supilame į kepimo formą, gerai suspaudžiame ir dedame porai valandų į šaldytuvą. Išėmus supjaustome į kubelius ir skanaujame. Galima pasiimti ir į mokyklą, ir į darbą :)
  1. TORTO PAGRINDAS

Jeigu nusprendėte namie pasigaminti sūrio arba bet kokį nekepamą pyragą, bet neturite sausainių pagrindui, tam puikiai tiks kakaviniai dribsniai!

Reikės:
300g kakavinių dribsnių (pvz. „AHA“ kakavinės kriauklelės)
150g sviesto

Kakavinius dribsnius susmulkiname  iki trupinių. Ant žemos temperatūros išlydome sviestą, supilame į sutrintus dribsnius ir išmaišome. Masę supilame į kepimo formą, tolygiai paskirstome ir suspaudžiame pirštais. Pyrago pagrindas paruoštas ;)

  1. DESERTAS ANT PAGALIUKO

Labai vasariškas ir skanus patiekalas, puikiai tinkantis pusryčiams ar desertui.

Reikės:
1 banano
1 stiklinės dribsnių (pagal skonį, pvz. „AHA“ kakavinės kriaukelės, medaus žiedeliai, trijų skonių, kviečiai su medumi...)
Indelio graikiško jogurto
1 stiklinės pieno
Ledų formelių

Sutriname bananą. Supilame jogurtą, pieną, dribsnius ir išmaišome. Sudedame viską į ledų formeles ir įdedame į šaldiklį porai valandų. Ir viskas, puikus vasariškas desertas:)
  1. TORTO PAPUOŠIMAS

Ne receptas, bet papuošimas. Jeigu nesugalvojote, kaip papuošti tortą ar pyragą, galima labai paprastai su dribsniais! Tereikia mėgstamų dribsnių, pvz. „AHA“ kakavinių kriauklelių. Dribsnius gražiai išdėliojame - raštais, gėlytėmis, ornamentais. Ir viskas, tortas papuoštas!


Tikiuosi buvo naudinga ;) Gal ir Jūs žinote receptų su dribsniais? Pasidalinkite komentaruose.Komentarai

Populiarūs įrašai