VEIDO ODOS PARUOŠIMAS ŠALTAJAM SEZONUI

Artėjant šaltajam sezonui, mūsų oda susiduria su daugybe iššūkių. O kad tie iššūkiai būtų lengviau įveikiami, reikia veido odą paruošti jiems. Visos žinome, kad odą reikia gerai valyti, porą kartų per savaitę nušveisti ir bent kartą per savaitę palepinti veido kauke, bet prieš šaltąjį sezoną, ją būtina gerai sudrėkinti, nes žiemą oda labai pasausėja! Kviečiu skaityti apie produktus, kuriuos naudoju, kad veido oda būtų pasiruošusi šalčiams ;)

Ryte ir vakare veidą prausiu PALMER'S COCOA BUTTER aliejiniu veido prausikliu. Mūsų oda išskiria aliejų, kuris susimaišo su kitais nešvarumais, tačiau ne visi valikliai sugeba juos išvalyti. Tam geriausiai tinka aliejiniai prausikliai, jie išstirpina aliejinius nešvarumus. O būtent šis PALMER'S COCOA BUTTER prausiklis praturtintas net aštuoniais aliejais - abrikosų, argano, sojų, sezamų, saldžiųjų migdolų, vynuogių kauliukų, simondsijų ir ryžių sėlenų. Valiklis gerai išvalo nešvarumus, veido makiažą, o svarbiausia - puikiai drėkina veido odą! Naudoti labai paprasta - tereikia sudrėkintą veido odą tepti prausikliu, pamasažuoti pirštų galiukais, apšlakstyti veidą vandeniu, kad atsirastų putos ir tada nuplauti vandeniu. Beje, valiklis labai skaniai kvepia kakava! Po prausimosi oda tampa sudrėkinta, atgaivinta, labai minkšta ir švelni!Nusiprausus veidą, jį sudrėkinu PALMER'S COCOA BUTTER SKIN PERFECTING dieniniu kremu (kaip suprantate, geriausia naudoti tos pačios firmus prausiklius ir kremus). Šitas kremas - visiškas mano favoritas! Kaip ir prausiklis, labai kvepia kakava, nes yra praturtintas kakavos sviestu, o kakavos sviestas gerina odos būklę, suteikia švytėjimo, glotnumo ir elastingumo. Savo sudėtyje turi SPF15,  todėl apsaugo nuo žalingų saulės spindulių, taip pat yra praturtintas peptidų deriniu, alavijų ir taukmedžio sviestu. Šis kremas labai gerai drėkina odą, palaiko drėgmės lygį ir gerina odos tekstūrą. Taip pat aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis, todėl užsitepus atrodo ganėtinai riebus ir sunkus, toks visiškai maitinamasis kremas, bet susigeria ganėtinai greitai. Taip pat kremukas paruošia odą makiažui ir neužkemša porų. Nors šis PALMER'S COCOA BUTTER SKIN PERFECTING kremas dieninis, mėgstu jį naudoti ir prieš naktį, nes oda būna labai maloni ir sudrėkinta :) Produktas puikus ir jo daug, o kaina juokinga.
Reikia nepamiršti veido palepinti kaukytėmis. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN AVOCADO OIL veido kaukė, kuri ne tik drėkina, bet ir švelniai nušveičia bei valo odos poras. Kaukės sudėtyje yra alavijų ekstrakto, molio, avokadų masės ir smulkių graikinių riešutų dalelių, kurios nušveičia, pašalina negyvas odos ląsteles. Todėl oda būna švelni ir skaisti:) Po procedūros oda švyti tiesiogine to žodžio prasme! Kaukėje yra perlamutrinių dalelių, kurios išlieka ant veido visą 
dieną:) Nors sudėtyje ir pavadinime yra minimas avokadas, kaukės kvapas visiškai jo neprimena:D gal labiau agurkų kvapas, bet tikrai ne avokadų. Nors kvepia visai skaniai, gaiviai. Tikrai rekomenduoju!


veidas po kaukės


Veido prausiklis : 10,90 
Veido kremas  : 8.99 €
Veido kaukė : 1,49 €

Beje, šiuo metu eurokos parduotuvėse visai 
PALMER'S  produkcijai  taikoma 40% nuolaida!

 Visas šias prekes galite rasti eurokos
 ir eurokos.lt parduotuvėse.

O kaip Jūs paruošiate savo 
odą šaltajam sezonui?:)Komentarai

Populiarūs įrašai