BIOVENE JUODA NULUPAMA KAUKĖ

Esu išbandžiusi keletą, poras valančių kaukių, vienos jos pasiteisino, kitos - ne. O šiandien papasakosiu apie BIOVENE juodą nulupamą veido kaukę, kuri padeda kovoti su spuogais, inkštirais ir dėmelėmis.Kaukės pakuotė žaisminga ir patogi, lengva išspausti reikiamą kaukės kiekį, nepadauginti. O tūtelėje jos yra net 100ml, gamintojai sako, kad užteks 30 kartų.
Kaukės sudėtyje yra bambukų anglies, kuri kaip magnetas pritraukia ir sugeria 100-200 kartų daugiau nešvarumų, negu pati sveria!
Taip pat kaukė be jokių parabenų , dažiklių ar silikono. 


Kaukės kvapas visai malonus, primena kokosus, bet nėra labai intensyvus. Masė tąsi, tiršta, bet lengvai tepasi ant veido.

Svarbiausias dalykas prieš tepant kaukę - atverti poras, kitaip kaukės efektyvumas bus mažesnis. Tai galima padaryti garinant veidą, laikant šiltą drėgną rankšluostį ant veido arba tiesiog po dušo.

Kaukę reikia gausiai tepti ant sausos odos ant probleminių vietų - dažniausiai tai nosis, smakras, kakta ar žandai. Kai kaukė sudžius (maždaug po 30 minučių), reikia ją nulupti. Tai nėra pats maloniausias jausmas, bet neskauda taip, kaip gali pasirodyti. Kaukės krašteliai lieka ant veido, todėl juos reikia nuplauti šiltu vandeniu. Tuomet užverti poras toniku ir gerai sudrėkinti veidą kremuku. 
Nulupus kaukę, ant jos pamačiau nemažai nešvarumų! O po kelių tokių procedūrų, poros tikrai buvo švaresnės. Tai reiškia, kad kaukė veikia. Bet nesitikėkite, kad viskas išsivalys per vieną kartą! Procedūrą reikia kartoti bent kartą per savaitę, kad išvalytume nešvarumus ir užsikimšusias poras, bet nepiknaudžiaukite - kaukė truputį sausina veido odą.
  
Kaukė kainuoja 16€, įsigyti galite eurokos ir drogas parduotuvėse. 

Ar norėtumėte šios ir Pilaten kaukės palyginimo?Email:ausryyk@gmail.com
Instagram:ausryy

Komentarai

Populiarūs įrašai