ORIGINS THREE PART HARMONY LOSJONAS IR PAAKIŲ KREMAI

Išbandžiau naujoves iš Orginis - veido losjoną ir paakių kremą. Šie produktai yra iš “three part harmony” serijos, kurios tikslas yra atnaujinti, atstatyti ir suteikti odai spindesio. Pagrindinis “three part harmony” ingredientas - narcizas, kuris padeda pažadinti odą, atgaivinti ir suteikti jai žvalumo.Produktai pas mane atkeliavo baltoje mieloje dėžutėje, kurioje buvo dieninis/naktinis paakių kremas, losjonas, kastuvėlis ir narcizų svogūnėliai! Už įpakavimą ir pateikimą iškart 10 balų.


Trijų sluoksnių veido losjonas sukurtas visų tipų odai, bet labiausiai tinka išsausėjusiai, o šaltuoju sezonu mūsų visų oda išsausėja.  Losjonas pamaitina, sudrėkina ir suteikia švytėjimo veido odai. Prieš naudojant reikia gerai suplakti, kad visi sluoksniai susimaišytų į vieną, ir tepti ryte ir vakare. 
Panaudojus ilgiau, tikrai jaučiasi, kad oda yra gerai sudrėkinta ir pamaitinta. Bet man nepatiko, kad užsitepus losjoną ant veido, jaučiasi toks nelabai malonus riebumo jausmas, bet mano mamai puikiai tiko ir jai beveik nesijautė to riebumo. Losjoną naudočiau ypatingomis dienomis, kai nieko neveikiu, arba žiemą, kai odai tikrai reikia labai gero drėkinimo.Kalbant apie dieninį/naktinį paakių kremą, tai man labai patiko. Tikriausiai visos žinote, kad makiažas labiausiai išsausina paakių odą, todėl visoms, kurios dažosi, būtina naudoti paakių kremą! 
Abu kremai yra atskirti vienoje pakuotėje, kas yra labai patogu. Šviesiai rožinis (dieninis kremas) yra be galo lengvas, be aliejų. Dėl šviesinamojo ektraksto kremas turi mažų spindinčių dalelių, kurios “pažadina” paakių odą, suteikia švytėjimo ir drėkina. Taip pat dieninį kremuką galima naudoti kaip makiažo pagrindą. 
Baltas (naktinis kremas) yra daug sunkenis už dieninį, jis labai stipriai drėkina odą ir sušvelnina šypsenos raukšlėles. 


Kaip ir minėjau, man dieninis/naktinis paakių kremas labai labai patiko, o  losjoną rinkčiausi, kai veido odą reikėtų atstatyti ir labai gerai sudrėkinti. 

O kokie produktai Jums patinka iš Origins? Gal kas nors netiko? Pasidalinkite komentaruose, tai puikus grįžtamasis ryšys!

instagram ausryy
email ausryyk@gmail.com

Komentarai

 1. Ačiū, dabar užsimaniau to paakių kremo :)))))
  O aš iš origins bandžiau tik tą žalią naktinę drėkinamąją kaukę ir yra nuostaaaabi <3
  Beje, fotkės žiauriai gražios ;)

  O pas mane irgi naujas įrašas: http://migdoline.blogspot.lt/2017/11/kavos-piramide.html

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!♥️ Žinok tikrai verta! Žiauriai fainas:D lekiu skaityt!

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai