2 ŠVENTINIAI MAKIAŽAI

Kadangi tuoj laukiamiausios ir gražiausios metų šventės, norėjau su Jumis pasidalinti dvejais makiažais, kuris galbūt Jums duos idėjų, kaip pasidažyti.
Vienas ryškus ir drąsus, o kitas daug švelnesnis makiažas, bet abu darydama nekontūravau veido. Šiuo metu man gražiausia nekontūruota oda, tik su skaistalais parausvinta :)
Kurdama abu makiažus, veidui naudojau:
Maybelline fit me pudrą
Mac select-cover up maskuoklį
Paese fiksuojančią pudrą
Avon luxe skaistalus couture rose
Avon mark antakių vašką ir šešėlius
Mac soft and gentle highlighterį
Avon produktai nauji mano kosmetinėje, todėl truputį pakalbėsiu apie juos plačiau. 
Mano atradimas - Avon luxe “couture rose” skaistalai, be galo gražios švelnios spalvos ir puikios pigmentacijos. Įsimylėjau. Taip pat man labai patiko Avon skaistalų šepetėlis, labai patogus. Avon mark akių vaškas ir šešėliai irgi patiko, bet šešėliai nėra labai pigmentuoti, todėl su jais pavyks pasidaryti kasdienį antakių makiažą.Pirmas makiažas :

Pirmiausia su mylimiausiu juodu Artdeco eyelineriu nusibrėžiau storą pravedimą. Jį ištepiau NYX blizgučių baze, o tada su plonu šepetėliu klijavau NYX auksinius blizgučius. Kai užpildžiau visą liniją, dar kartą su eyelineriu apvedžiau ir patobulinau formą. Tuomet pasidažiau veidą, pasiryškinau antakius ir blakstienas. O tada su avon mark lūpdažiu “orange you happy” pasidažiau lūpas. Spalva nereali, ryškiai raudona/oranžinė ir išsilaiko labai ilgai! Štai ir viskas ;)  


Kitas makiažas:

Šį kartą pirmiausia pasidažiau veidą ir antakius, nes nedėjau jokių blizgučių, kurie gali nubyrėti. Tuomet su avon mark akių pieštuku “rich copper” pasidengiau dalį voko. Iškart galiu pasakyt, kad šitas pieštukas yra mano favoritas nuo pirmo pabandymo! Labai pigmentuotas ir kreminis, spalva pasidengia vos prilietus, nerealu.

Tuomet su švariu puriu šepetėliu išsklaidžiau dažus į voko linkį ir viršų. Su tuo pačiu šepetėliu “paėmiau” šviesią nude spalvą ir dar geriau išsklaidžiau šešėlius, bet nebeliečiau judriojo voko. Truputį padažiau apatinį voką su pieštuku ir išsklaidžiau. Pasidažiau blakstienas. O lūpas padažiau su paese lūpų blizgiu (spalva 420). Ir viskas, mano makiažas baigtas ;)

Kuris makiažas Jums patiko labiau?:)Komentarai

  1. Aš negaliu atsižiūrėt į tą auksinį pravedimą... Žiauriai gerai atrodo! :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. tikrai nerealus tas auksinis pravedimas! aš net paprasto liner'io tiesiai nenusipiešiu, o čia, nu daamn :D
    beje, esi labai graži!

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai