KĄ RADAU DOUGLAS ADVENTO KALENDORIUJE?/paskutinės 12 dienų

Na štai ir prabėgo visas Adventas! Tikiuosi jis Jums buvo kupinas šilumos ir gerų emocijų. Kaip dariau prieš dvylika dienų, taip  padarysiu ir šiandien - pasidalinsiu, ką radau  Douglas advento kalendoriuje su Jumis. O jeigu dar nežinote, ką radau pirmosiomis dvylika dienų, tai galite paskaityti čia : https://ausryy.blogspot.lt/2017/12/ka-radau-douglas-advento.html?m=1
Trylikta dieną radau DAYTOX RICH CREAM, tai maitinamasis kremukas, bet visai neriebus, greitai susigeria ir neįkyraus kvapo. Labai gerai drėkina ir skatina natūralią odos apsaugą. Patiko!Keturiolikta diena - Douglas įdegio servetėlė. Tiesa sakant nežinau, ar ją panaudosiu, bet galbūt kada nors prireiks įdegusio veido:DPenkiolikta dieną kalendoriuje buvo Douglas makiažo valiklis, skirtas veidui ir akims. Valiklio nemažai - 50ml, puikiai tiks keliaujant, nes nėra didelio dyžio. Tikrai praktiškas dalykėlis!Šešiolikta diena - Douglas mini juodas pieštukas. Geros 
pigmentacijos, tad tikrai pravers. Tokį mini pieštuką visada galima laikyti kosmetinėje, nes nežinia, kada gali prireikti. 


Septiniolikta dieną buvo ANNAYAKE kvepalai “your secret”. 
ANNAYAKE yra labai garsi Japonų firma, kuri dalijasi sudėtingomis japonų kosmetikos paslaptimis. Pakuotė  su tokiu rutuliuku, kuriam sukantis kvepalai patenka ant odos. Kvapas labai įdomus, nes sumaišyti rožių, raudonųjų vaisių, muskuso ir gintaro kvapai, bet man patinka. 

Aštuoniolikta dieną radau ARTEMIS drėkinamąjį veido prausiklį be 
parabenų ir parafino. Jis malonaus kvapo, puikiai nuvalo nešvarumus ir sudrėkina veido odą.


Devyniolikta dieną radau EOS lūpų balzamą “Vanilla bean”. Kaip ir visi EOS balzamai jis yra skanus, bet šis, man asmeniškai, geriau sudrėkina lūpas negu rutuliuko formos EOS balzamai. Ir patogiau naudoti, kai jis išsisuka.

Dvidešimta diena - DOUGLAS dušo žėlė “breathe of amazonia”. Kaip ir visos kitos dušo žėles tikrai susinaudos, bus patogu pasiimti keliaujant, o ir kvepia skaniai :)


Dvidešimt pirmą dieną kalendoriuje radau DAYTOX detoksituojančią molio kaukę veidui. Gamintojai rašo, kad ji giliai valo odą, idealiai pašalina nešvarumus, drėkina, lygina ir suteikia odai švytėjimo. Dar jos neišbandžiau, bet bus įdomu pamatyti ar rezultatai tikrai tokie, kaip sako gamintojai.


Dvidešimt antrą dieną radau Douglas raudoną nagų laką. Labai graži ir intesyvi spalva. Dvidešimt trečia diena - ANNAYAKE serumas nuo raukšlių. Na, kadangi man tokio serumo dar nereikia, manau, kad mama su mielu noru jį pasiims sau:D

Na ir paskutinę, dvidešimt ketvirtą dieną radau TONI GARD kvepalus “MY HONEY”. Ir mmm, tokie nerealūs kvepalai! Sakyčiau puiki advento pabaiga :)

2

Gražių švenčių!
Komentarai

Populiarūs įrašai