ANTAKIAI AR JUODOSIOS SKYLĖS??/MAYBELLINE TATTOO BROW


Sveikos! Šiandien su Jumis pasidalinsiu dar visai nauju produktu - MAYBELLINE tattoo brow dažais. Girdėjau labai įvairių nuomonių apie juos, todėl nutariau išbandyti pati. Šiaip mano antakiai natūraliai ryškūs, todėl dažau juos tik su antakių tušu, bet žūtbūt norėjau išbandyti ir bent porą dienų jų nedažyti. 

Antakiai prieš dažymą:Dažai yra nedidelėje tūtelėje (4,6g). Šepetėlis nelabai patogus - platus, todėl ganėtinai sunku lygiai pasidažyti antakius. Dėl šios priežasties aš naudojau savo ploną šepetėlį, su kuriuo buvo daug lengviau išgauti norimą antakių formą. Dažų kvapas primena lipalą, bet nėra toks intensyvus, kad trukdytų.Pasidengiau antakius ir laikiau 20min (galima laikyti ir per naktį, bet girdėjau, kad dažai vis tiek nesudžiuvo ir visa patalynė buvo išpurvinta). Po 20min bandžiau nuplėšti, bet nepavyko taip gražiai kaip reklamoje (galbūt dėl to, kad mano antakiai tankūs), atsiklijuodavo tik maži gabaliukai, todėl galiausiai nuvaliau su miceliniu vandeniu. 


Antakiai gavosi ryškūs, bet po dienos pasidarė šiek tiek ryži. Spalva išsilaikė ~3 dienas, bet, kaip jau minėjau, ji nebuvo visiškai ruda, turėjo ryžumo (bet jis nebuvo taip akivaizdžiai matomas, tad neišsigąskite).

Antakiai prieš ir po:


Ar rekomenduoju? Na, produktas tikrai nėra blogas ir atlieka savo darbą, todėl pabandyti tikrai verta. 

Kaina ~10-12€, dažnai galima rasti su akcija,  o įsigyti galite eurokos ir drogas parduotuvėse. 


O ar Jūs jau išbandėte? Kokios nuomonės?

Komentarai

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai