SKAISTALŲ KOVA


Nauji metai atnešė ir naujus makiažo trend'us. Tai įvairiai nubrėžti lineriai, švytinti skaisti oda, blizgios lūpos, violetinė spalva, ir, žinoma, skaistalai! Skaistalus atradau jau seniai ir visada jais žavėjausi - jie suteikia odai gyvumo, šilumos, natūraliai pakelia skruostus, todėl visada atrodo, kad veide yra bent maža šypsenėlė. Net jeigu ir nesidažau, ranka kyla prie skaistalų, nes jie lyg prikelia veidą iš numirusiųjų:D. Todėl man labai sunku suprasti moteris ir merginas, kurioms nepatinka skaistalai... Galbūt jos dar neatrado sau tinkamo atspalvio?

Šiandien noriu su Jumis pasidalinti penkiais savo mėgstamiausias skaistalais, jų pliusais ir minusais. Galbūt ir Jūs atrasite naujus favoritus?

Pirmieji skaistalai - NYX Peach PB06.
Nors pavadinimas sako, kad skaistalų atspalvis yra persikinis, aš sakyčiau, kad jis labai rožinis. Toks atspalvis puikiai tiks šviesios ir tamsesnės odos savininkėms, taip pat turinčioms šaltą odos ir plaukų tipą moterims. Skaistalai tikrai gerai pigmentuoti, matiniai, gražiai dengiasi ir ilgai išlieka. Minusas tik tas, kad skaistalai neturi veidrodėlio ir šepetėlio, bet tai nėra didelė problema. Galite nusipirkti visose NYX ir Douglas parduotuvėse, kaina lygtais 〜5€. Neturiu paprastos nuotraukos su šiais skaistalais, todėl įdedu makiažo nuotrauka, kuriame tiek skaistalams, tiek šešėliams naudojau juos.Kiti skaistalai yra MAKEUP FACTORY firmos, spalva Rosy Shine Blusher. Skaistalų pakuotė labai patogi, joje yra ir mažytis veidrodėlis, ir šepetėlis. Spalva susideda iš trijų atspalvių - rusvo, rožinio ir violetinio, bet ant skruostų atrodo švelniai persikiniai. Tokios spalvos skaistalai tikrai tinka visų odos savininkėms, bet labiausiai šiltą plaukų ir odos tipą turinčioms moterims. Skaistalai turi švytinčių dalelių, todėl nereikia tiek daug highlighterio. Nors skaistalai yra sausi, jų tekstūra šilkinė. Ant veido labai gražiai atrodo ir ilgai išlieka. Super produktas! Įsigyti galite Kosmada ir Kristiana parduotuvėse, kaina 19,99€, bet šiuo metu akcija 15,99€.
Treti skaistalai yra Avon LUXO Couture rose. Apie juos esu rašiusi jau anksčiau, skaistalai švelnios rausvos〜koralinės spalvos, geros pigmentacijos, puikiai tinka kasdienai. Pakuotė labai graži ir patogi, nes turi veidrodį ir šepetėlį. Skaistalai labai lengvai dengiasi, yra matiniai, gražiai ir gaiviai atrodo ant skruostų, bet, deja, neišlieka visą dieną. Įsigyti galite Avon svetainėje, kaina 11,50€.
Kiti skaistalai yra ARTDECO Calligraphy Blusher. Jie taip pat yra sudaryti iš trijų suderintų spalvų, galutinė spalva gaunasi violetiniai rožinė. Kiekviena spalva turi daug švytinčių dalelių, todėl su jais tikrai nebereikia jokio highlighterio:D. Tokie skaistalai tinka šaltą odos ir plaukų tipą turinčioms merginoms. Skaistalų pigmentacija puiki, jie labai gerai išlieka ant odos. Pakuotė ir patys skaistalai ŽIAURIAI gražūs, taip pat yra veidrodėlis! Įsigyti galite Douglas ir Kosmada parduotuvėse, kaina 25,95€, bet iki vasario 26d. akcija - 12,97€!Na ir paskutiniai, bet neprasčiausi (nors maniau, kad tokie bus) tai H&M skaistalai Apricot. Jie yra nedidelėje pakuotėje, todėl neturi nei veidrodėlio, nei šepetėlio. Skaistalai yra persikinės spalvos, kurie, kaip jau minėjau, tinka tikriausiai visoms:D Skaistalai nustebino mane savo pigmentacija, nereikia daug, kad matytųsi spalva. Taip pat sudėtyje yra blizgių dalelių, todėl skaistalai gražiai atrodo ant skruostų. Bet, deja, jie neišlieka visą dieną ant veido. Nusipirkti galite H&M parduotuvėse, o jų kaina yra  10€.O ar Jūs mėgstate skaistalus? Jei taip, kokie mėgstamiausi?
Taip pat pasakykite, ar įdomūs tokio tipo įrašai :)
Komentarai

Populiarūs įrašai