VASARIO MĖGSTAMIAUSI


Taigi, pagaliau pavasaris! Man vasaris prabėgo nežmoniškai greitai. Atrodo, tik prasidėjo, o štai ir kovas. Galbūt dėl to, kad vasaris trumpas mėnuo, o gal dėl to, kad buvau ganėtinai užsiėmusi. Žinoma, šiek tiek liūdna, kad jau iššvaisčiau du 2018 metų mėnesius, bet kam gi taip nebūna?

Vasario mėgstamiausių įrašas nelabai ilgas, bet vis tiek noriu pasidalinti su Jumis, galbūt atrasite naujus favoritus. Tad jeigu įdomu, kviečiu paskaityti ;)

Pirmasis produktas yra visų mėgiamas "Čistaja" linijos veido šveitiklis. Šiaip visada naudoju su abrikosų kauliukais, bet šį kartą išbandžiau su aviečių kauliukais. Šveitiklį naudoju kartą - du  per savaitę, jis lengvai nušveičia negyvas odos ląsteles, o oda tampa minkšta ir švelni. O geriausia, kad šveitiklio kaina juokingai maža - maždaug 2€. Jeigu nebandėte, tai labai rekomenduoju!


Kitas produktas yra "Green feel" drėkinamasis veido kremas su ekologišku moliūgų ekstraktu.  Jį naudojau visa žiemą ir mano oda neišsausėjo (kaip dažniausiai būna žiemą). Labai patinka, kad kremas lengvos tekstūros, neintensyvaus kvapo ir labai greitai susigeria. Pagamintas Lietuvoje!!


Trečias produktas - Benefit "the POREfessional" veido primeris. Nusipirkau jį anksčiau, negu benefit kosmetika atsirado Lietuvoje, nes girdėjau begalę gerų atsiliepimų. Ir su visais jais sutinku. Makiažo bazė puikiai užpildo poras ir sustabdo riebalų susidarymą. Bazė neintensyvaus kvapo ir be aliejaus, tad užtepus oda pasidaro kaip šilkinė. Žiauriai rekomenduoju, jei tik galit sau leisti (nes kaina tai oho...).


Kitas produktas yra Make up for ever "water blend" makiažo pagrindas. Labai mėgstu šią pudrą, nes ji yra vandens pagrindu, todėl labai lengva ir tinkanti kasdienai. Ją taip pat galima sluoksniuoti norint išgauti geresnį maskavimą. Ir dar vienas pliusas - water blend pudra daug mažiau tepa drabužius, negu kitos pudros.


Tikriausiai du mylimiausi žiemos produktai yra Makeup Factory skaistalai Rosy Shine (apie juos plačiau čia) ir Maybelline lūpdažis Clay Crush, kuris tinka prie visko! Kas jį bandė, sutiks su manimi ;) 


Ar įdomūs tokie įrašai?:) Taip pat pasidalinkite savo vasario mėnesio mėgstamiausiais produktais!!Komentarai

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai